pon., 09 mar | MAL we Włochach

Zawodowe (R)ewolucje - jak osiągnąć satysfakcję z pracy

Jeżeli: jesteś na rozstaju dróg - chcesz coś zmienić w życiu zawodowym, czujesz, że nie realizujesz w pracy tego, co jest naprawdę dla Ciebie ważne, chciał/a/byś odczuwać więcej satysfakcji i pracować z poczuciem sensu - zapraszamy
Rejestracja jest zamknięta

Time & Location

09 mar 2020, 17:30 – 20:00
MAL we Włochach, Rejonowa 6/8, 02-443 Warszawa, Poland

About The Event

 Wg badań Instytutu Gallupa, tylko 6% pracowników odczuwa entuzjazm wobec swojej pracy.     Nawet 25% osób jej nie cierpi. A przecież satysfakcja zawodowa ma olbrzymi wpływ na ogólne zadowolenie z życia!    Jeżeli:  jesteś na rozstaju dróg - chcesz coś zmienić w życiu zawodowym,  czujesz, że nie realizujesz w pracy tego, co jest naprawdę dla Ciebie ważne, chciał/a/byś odczuwać więcej satysfakcji i pracować z poczuciem sensu ale...  • nie do końca wiesz, czego naprawdę chcesz,  • brakuje Ci energii albo impulsu do działania,`  • obawiasz się zmian,  • brakuje Ci wiary w siebie  zapraszamy Cię na nasze warsztaty, dzięki któremu zrozumiesz, czego naprawdę chcesz i podejmiesz decyzję, by dążyć do życia zawodowego pełnego sensu i satysfakcji dowiesz się, jak radzić sobie z trudnymi emocjami lub negatywnymi opiniami od Twojego wewnętrznego krytyka poznasz narzędzie budujące pewność siebie zyskasz impuls do zmiany i wiedzę, jak planować działania prowadzące Cię do celu.  

Warsztaty poprowadzi Coach Marta Kucharska, coach spełnienia zawodowego. Specjalizująca się w pracy z osobami, które czują, że obecna ścieżka zawodowa nie daje im już satysfakcji, ale ta wymarzona jest jeszcze mało widoczna. Pomaga im wybrać i ruszyć  drogą, która zapewni poczucie szczęścia, spełnienia i sensu.  Jest magistrem psychologii, członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze HR w międzynarodowych korporacjach. 

Tickets
Cena
Ilość
Suma
 • DLA ZDECYDOWANYCH
  PLN 0
  PLN 0
  0
  PLN 0
SumaPLN 0

Share This Event

nr konta: 76 1140 2004 0000 3602 7670 4005​​

Tel: 509 16 87 97​

wlaczone@gmail.com

 • Facebook Social Icon
 • LinkedIn Social Icon

© 2023 by WłączONE