sob., 16 gru | Studio Fotografii Frugie

Kobiece Finanse Osobiste

Rejestracja jest zamknięta. Przy dużym zainteresowaniu stworzymy kolejny termin. Proszę o kontakt.

Time & Location

16 gru 2017, 10:00 – 13:00
Studio Fotografii Frugie, Plastyczna 25/9, 00-001 Warszawa, Polska

About The Event

Finanse to temat bliski każdej z nas – pieniądze, ich zarabianie i wydawanie to ważna część bieżącego życia, wplatająca się we wszystkie inne jego aspekty – pracę, karierę, hobby, odpoczynek, związek, rodzinę, wychowanie dzieci, planowanie dostatniego końca udanego życia.

Z drugiej strony wiele kobiet chce wierzyć, że życie jest przecież czymś więcej, niż gonieniem za podwyżką, spłatą kolejnej raty kredytu, wyłuskaniem budżetu na czesne w szkole lub kosztowne hobby rozwijające potencjał dziecka, spięciem kosztów urlopu i prezentów świątecznych a na końcu jeszcze wygospodarowaniem drobnych na fryzjera żeby wyglądać „jak człowiek”… Z ust wielu kobiet słyszałam, ze mają kłopot z wyceną własnego wkładu pracy, żądaniem odpowiedniego wynagrodzenia, budowaniem samowystarczalności finansowej i planowaniem własnych celów finansowych w życiu. Wydaje im się, ze poświęcenie swojej uwagi finansowej sferze życia odciąga je od ich najważniejszej misji – pielęgnowania rodziny, wychowania dzieci i dbania o relacje.

Tymczasem, kiedy rozmawiam szczerze z kobietami „po przejściach” to okazuje się, ze podstawowe, czego żałują, to że nie zadbały o siebie finansowo i płacą tego bardzo wysoką cenę w postaci braku poczucia własnej wartości, braku stabilizacji finansowej i obawy o swoją przyszłość, a zwłaszcza starość. Takie kobiety nie dają niestety także budującego przykładu swoim dzieciom…

Moją misją jest szerzenie świadomości finansowej i pielęgnowanie indywidulanej inteligencji finansowej, zwłaszcza wśród kobiet.

Niestety nie wystarczy zarabiać dużo, kupić parę produktów finansowych i liczyć na ZUS. Nie wystarczy raz załatwić sprawy i zająć się ciekawszą – niż pieniądze – stroną życia. Życie jest nieprzewidywalne. To jak ze zdrowiem – ważna jest profilaktyka a nie zdanie się na naprawianie tego, co się psuje, kiedy już to nastąpi. Żeby być inteligentnym finansowo, trzeba trzymać rękę na pulsie i nie traktować finansów po macoszemu. No właśnie – być matką dla finansowej sfery swojego życia tak, jak jest się matką dla swojej rodziny!

Jak to zrobić, żeby było przyjemnie, łatwo i – co najważniejsze – skutecznie?

Zapraszam na warsztaty – wstęp do prawdziwej przygody „z osobistymi finansami za pan brat” a raczej siostra J

Co zrobimy:

1. Po co zarządzać finansami? Czego oczekuję jako efekt?

2. Co i jak robię do tej pory, co się sprawdza - a co nie?

3. Jak przebiega typowe zarzadzanie finansami w rodzinie i małej firmie?

4. Jak zarządzać finansami z poziomu właściciela firmy „Ja”?

5. Czego potrzeba do zarzadzania finansami – czy wystarczy więcej zarabiać?

6. Jak zbudować budżet i kategorie wydatków?

7. Jak i jakich używać narzędzi, usług, zasobów?

8. Co dalej – poziomy rozwoju finansowego?

Tickets
Cena
Ilość
Suma
 • Członek Włączone
  PLN 0
  PLN 0
  0
  PLN 0
 • Osoba bez członkowstwa
  PLN 25
  PLN 25
  0
  PLN 0
SumaPLN 0

Share This Event

nr konta: 76 1140 2004 0000 3602 7670 4005​​

Tel: 509 16 87 97​

wlaczone@gmail.com

 • Facebook Social Icon
 • LinkedIn Social Icon

© 2023 by WłączONE