pt., 26 paź | MAL Włochy

Inteligentne zarządzanie kontaktami

Masz wrażenie, że uciekają Ci wartościowe kontakty czy wydarzenia?Dzisiejsze systemy CRM nie tylko przechowują numery telefonu czy adresy, ale pracują za Ciebie. Na szkoleniu ekspert odczaruje mit o kosztowności i skomplikowaniu tych rozwiązań! Przyjdź i posłuchaj, jak poprawić jakość swojego życia!
Rejestracja jest zamknięta. Jeśli bardzo zależy Ci na uczestnictwie skontaktuj się z organizatorem.

Time & Location

26 paź 2018, 18:00 – 20:00
MAL Włochy, Rejonowa 6/8, 01-001 Warszawa, Polska

About The Event

Masz wrażenie, że uciekają Ci wartościowe kontakty czy wydarzenia?

Czujesz, że potencjalny klient, który nie kupił w zeszłym roku może być zainteresowany dzisiaj, ale…. zaraz… zaraz, gdzie ten numer telefonu?

Zarządzasz organizacją non-profit? Jesteś społecznikiem? Nawet jeśli tylko organizujesz życie swojej rodziny to system CRM może Ci w tym pomóc.

Masz za dużo kanałów kontaktu z klientem czy partnerem? E-mail, telefon, Messenger, Media społecznościowe, sms, rozmowy bezpośrednie, ale jak to ogarnąć?

Dzisiejsze systemy CRM nie tylko przechowują numery telefonu czy adresy, ale pracują za Ciebie, np. przypominając o ważnych wydarzeniach lub działaniach do wykonania związanych z kontaktem. Na rynku dostępne są także darmowe rozwiązania.

Na szkoleniu ekspert odczaruje mit o kosztowności i skomplikowaniu tych rozwiązań! Przyjdź i posłuchaj, jak poprawić jakość swojego życia!

Szkolenie poprowadzi MARCIN KORDOWSKI:

Ekspert SEO, Content Marketingu i "Digital Marketingu" Pasjonat innowacyjnego podejścia do biznesu w sieci. Posiada w biznesowym portfolio ponad 300 projektów zrealizowanych w 30 krajach. Audytor SEO i strateg CRM. Prelegent na konferencjach poświęconych digital marketingowi w obszarach B2B i B2C. Współautor książki ‘Marketing Internetowy, nowe możliwości, nowi klienci, nowe rynki’. Autor artykułów prasowych z zakresu SEO, Content Marketingu oraz UX. Trener, szkoleniowiec i mentor.

Tickets
Cena
Ilość
Suma
 • Zaproszenie dla zdecydowanych
  PLN 0
  PLN 0
  0
  PLN 0
SumaPLN 0

Share This Event

nr konta: 76 1140 2004 0000 3602 7670 4005​​

Tel: 509 16 87 97​

wlaczone@gmail.com

 • Facebook Social Icon
 • LinkedIn Social Icon

© 2023 by WłączONE